6 вересня 2019 року за ініціативою Донецького центру розвитку місцевого самоврядування, підтримки та участі Бахмутської міської ради представники преси Донеччини відвідали Бахмутську ОТГ в рамках прес-туру «Місто обласного значення як центр тяжіння для сільських територій».
Представники 11 засобів масової інформації Донеччини відвідали Іванівську сільську раду де ознайомились життям населеного пункту та його мешканців та перспективами розвитку селища в рамках приєднання до об'єднаної територіальної громади Бахмута, побували на прозорому соціальному офісі проект будівництва якого реалізується у Бахмуті на базі колишньої міської лікарні №2, відвідали міську набережну та загальноосвітню школу № 10, де проходить реалізація проекту з термомодернізації у співпраці з міжнародною корпорацією «NEFCO».
Також представники ЗМІ ознайомились з результатами реалізації Соціального проекту розвитку м.Бахмута на прикладі сучасної Бахмутської амбулаторії №2, яку в рамках соціального проекту 2018 року було капітально відремонтовано та оснащено новими меблями і медичним обладнанням.
Наприкінці заходу за круглим столом журналісти разом з представниками Бахмутської міської ради обговорили перспективи розвитку територій, які увійшли у Бахмутську міську об'єднану територіальну громаду, ознайомились з поточними проектами, що наразі реалізуються та отримали відповіді на цікавлячи їх запитання.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням