З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнів фізичного і морального здоров’я ушколі № 5 розпочався Олімпійський тиждень, який триватиме з 16 по 20 вересня 2020 року.
Відкриття Олімпійського тижня відбулося урочистою лінійкою на спортивному майданчику школи. Під гімн Олімпійських ігор було урочисто винесено олімпійський прапор і запалено олімпійський вогонь. Дмитро Дробітько, вчитель фізичної культури, привітав усіх присутніх із Днем фізкультури та спорту, ознайомив учнів із запланованими на тиждень заходами, побажав дітям успіху та перемог. Було проведено змагання «Веселі старти», а на завершення відбувся легкоатлетичний забіг.
Багато цікавих заходів чекає на учнів школи: малі олімпійські ігри, змагання, конкурс малюнків на Олімпійську тематику, зустрічі з видатними спортсменами, вікторини. Пам’ятаймо: ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ В НАШИХ РУКАХ!
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням