З метою ефективного співробітництва установ та організацій, які проводять профілактичну роботу зі учнями на базі навчальних закладів м. Бахмут, 25.09.2019 року службою у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спільно з зацікавленими організаціями та установами у Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 1 проведено День профілактики та популяризації здорового способу життя.
Мета заходу – пропаганда здорового способу життя, формування відповідальної поведінки та профілактика негативних явищ серед учнів.
В рамках зазначеного заходу учням 5 та 7 класів спеціалістом служби у справах дітей роз’яснюється Конвенція ООН про права дитини, фахівцем із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться бесіда щодо попередження насильства в сім’ї, лікарем КНП «ЦПМД м. Бахмута» - щодо профілактики захворювань шлунково – кишкового тракту, лікарем-фтизіатром КЛПУ «Міський протитуберкульозний диспансер м. Бахмут» було проведено лекцію «Обережно, туберкульоз!».
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням