Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Добро починається з тебе

Переглядів: 1961
05.12.2019 - 13:08

Цей день відзначений в календарях усього світу. Але відзначений він не як свято, а скоріше як нагадування... Нагадування про те, що серед нас живуть особливі люди,  які потребують нашої уваги і допомоги.  У  1992 році  Генеральна  Асамблея ООН проголосила  3 грудня «Міжнародним днем людей з обмеженими можливостями». У цей день усі небайдужі приєднується до міжнародної  ініціативи.

Щоб підтримати родини, які мають дітей з особливими потребами та висловити до них увагу, педагогічними працівниками комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут» було організовано  івент для батьків та дітей з особливими освітніми потребами під гаслом  «Добро починається з тебе».

На зустріч до вихованців закладів освіти міста завітали персонажі казки «Квітка-семиквіточка»,  разом із якими діточки полинули у захоплюючу подорож Дорогою Добра, слухали музику, танцювали, грали в цікаві ігри та загадували бажання. На згадку про сьогоднішню подію малята отримали чарівні квітки-семіквіточки та солодощі.  

Під час заходу було сказано чимало добрих, щирих слів та побажань. Було приємно бачити дитячі обличчя, зігріті привітним словом та турботою. Нехай підтримка та милосердя ніколи не полишають цих діточок!

Добро починається з тебеДобро починається з тебеДобро починається з тебеДобро починається з тебе