Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 60 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Суттєво ускладнилися епізоотична ситуація щодо високопатогенного грипу птиці

Переглядів: 235
13.02.2020 - 10:38
Суттєво ускладнилися епізоотична ситуація щодо високопатогенного грипу птиці

До уваги власників свійської птиці!

За офіційними повідомленнями Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) та європейської системи нотифікації про захворювання тварин (ADNS) на початку поточного року в країнах східної Європи суттєво ускладнилися епізоотична ситуація щодо високопатогенного грипу птиці. На сьогодні вказане захворювання зареєстровано в Словаччині, Угорщині, Польщі, Румунії та Чехії. 19.01.2020 грип птиці виявлено у Вінницькій області в птахівничому господарстві, в якому утримувалося 98 тис.голів птиці.

Грип птиці відноситься до транскордонних захворювань. Згідно рекомендацій Всесвітньої організації захисту тварин (МЕБ), крім раннього виявлення захворювання та вжиття заходів з його ліквідації, одним із основних заходів контролю направленим на мінімізацію ризиків поширення збудників транскордонних захворювань птиці, в т.ч. грипу, є дотримання в птахогосподарствах та особистих селянських господарств вимог біобезпеки. Вказані вимоги біобезпеки в Україні визначені Ветеринарно-санітарними правилами для птахівницьких господарств і вимогами до їх проєктування (затверджені наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 03 липня 2001 р. № 53, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 05 липня 2001 р. за № 565/5756) та Ветеринарно-санітарними вимогами утримання птиці в особистих селянських господарствах (затверджені наказом Голови Державного департаменту ветеринарної медицини України від 19 грудня 2006 р. № 100, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 19 січня 2007 р. за № 42/13309), та передбачають стандарти біобезпеки, які повинні дотримуватись власники птиці, рекомендації до утримання птиці, комплектації господарств птицею, з метою попередження занесення гостроінфекційних хвороб птиці.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально