Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 2159
12.05.2020 - 12:19

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 12 травня 2020 року

Охорона здоров’я

На території Бахмутської ОТГ за останню добу випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано.

Загальна чисельність інфікованих в Бахмутській громаді від першого встановленого випадку складає 9 осіб.

Одужало 5 осіб, 3 проходять лікування в інфекційному відділенні КНП «БЛІЛ м. Бахмута», 1 хворий - на самолікуванні вдома. 7 мешканців, які повернулися із-за кордону також знаходяться на самоізоляції.

Соціальний захист

З метою контролю по забезпеченню прав дітей в умовах проведення карантинних заходів протягом тижня службою у справах дітей  спільно з фахівцями Центру соціальних служб відвідано за місцем проживання 3 родини, які перебувають на профілактичному обліку та опинились у складних життєвих обставинах. Проведено профілактично-роз’яснювальну роботу з батьками щодо відповідальності за виховання та утримання дітей.

Освіта

У зв’язку із продовженням в Україні карантину навчальний 2019-2020 рік у закладах освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради, завершиться дистанційно.

У цьому році учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).

Адміністрації закладів освіти склали та затвердили графіки підсумкових контрольних робіт за ІІ семестр, які будуть проведені протягом 2-х тижнів.

Випускники 9-х класів отримають свідоцтва про базову середню освіту до 15 червня.

Терміни проведення ЗНО для випускників 11 класів у 2020 році залежать від тривалості карантину. Орієнтовно ЗНО буде проведене з 25 червня – 17 липня  або ж  17 серпня – 4 вересня.

Подовжено термін реєстрації на додаткову сесію  ЗНО, він триватиме з 25 травня по 9 червня.

Торгівля

За інформацією Держспоживслужби на міських ринках, розташованих у місті Бахмут по вул. Ювілейна, 51 та  вул. Торгова, 18 (р-к «Центральний» та р-к «Новий»), об’єктах торгівлі продовольчої групи товарів суб’єктами господарювання, персоналом і відвідувачами виконуються обов’язкові умови дотримання правил безпеки, відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

До відома населення!

  • Міністерство освіти і науки внесло зміни до умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Усі дати вступної компанії зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації. Так, для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

  • Медична реформа в Україні працює вже місяць. Згідно з нововведеннями більшість медичних послуг є безкоштовними, але не всі. Держава виділила певні суми на пацієнта.

Нагадаємо, "програма медичних гарантій" включає в себе екстрену, а також первинну медичну допомогу. Національна служба здоров'я України (НСЗУ) також перерахує гроші на спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу.

Менше за все заплатять за стоматологічні послуги. При цьому НСЗУ виділить 919 грн. за сотню пацієнтів, тобто менше 10 грн. на людину.

Останні статті на сайті