Бахмутська міська рада щиро вітає жителів громади зі святом національної єдності — Днем вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України!
У культурі кожного народу є речі, які виразно відображають його особливу національну традицію. Для українців вишивана сорочка не лише одяг, це національна святиня, оберіг, який символізує духовне багатство. За багатолітньою традицією вишиту сорочку, вишитий рушник передають із роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.
Приємно, що з кожним роком все більше і більше людей долучається до цього свята. Вітаємо жителів Бахмутської громади, всіх українців з Днем вишиванки. Вдягнімо цього дня вишиті сорочки, щоб у такий спосіб вшанувати історію України, її національні і духовні традиції!
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням