Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 69 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Стан укладення колективних договорів, змін та доповнень до них на підприємствах, організаціях, установах і закладах, розташованих на території Бахмутської міської ОТГ за І півріччя 2020 року

Переглядів: 665
20.07.2020 - 11:00
Стан укладення колективних договорів, змін та доповнень до них на підприємствах, організаціях, установах і закладах, розташованих на території Бахмутської міської ОТГ за І півріччя 2020 року

На виконання Постанови КМУ від 13.02.2013 року № 115 “Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів” (зі змінами) Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (далі – Управління) протягом I півріччя 2020 року проводилась наступна робота:

 • щокварталу здійснювався моніторинг укладання колективних договорів;
 • надіслані листи 47 суб’єктам господарювання з рекомендаціями щодо проведення роботи з укладання колективних договорів (на 1 підприємстві розпочата робота в цьому напрямку);
 • керівникам підприємств, установ та організацій надано 41 консультація колективно-договірного напрямку;
 • перевірено 47 колективних договорів, доповнень та змін до діючих колективних договорів на відповідність до вимог трудового законодавства, по 24 з них надані відповідні рекомендації;
 • узгоджено 68 конференцій з підведення підсумків виконання колективних договорів за 2019 рік, укладання нових або внесення змін до діючих колективних договорів.

Згідно актуалізації бази даних підприємств, на яких повинні бути укладені колективні договори, станом на 01.01.2020  налічувалось 254 таких підприємства із загальною кількістю 13,6 тис. робітників. З них на 214 суб’єктах були укладені колективні договори (84,3% від загальної кількості підприємств) з чисельністю працюючих 12,9 тис. робітників (94,4% від загальної  кількості працюючих).    

В результаті проведеної роботи станом на 01.07.2020 р. із загальної кількості зареєстрованих підприємств трудові відносини урегульовані на 218 підприємствах (86%) з чисельністю 12,9 тис. працюючих. Тобто, відсоток охвачення найманих працівників колективно – договірними відносинами становить 95%.    

За звітний період 2020 року пройшли повідомну реєстрацію 47 колективних договорів, змін та доповнень до них (додаток 1), у т.ч.:

 • колективних договорів – 27, з них 4 вперше (ТОВ «АРТПРОМПРОЕКТБУД», ТОВ «ЛАКШМІ», ТОВ «ОРІЄНТИР-ЕКСПЕРТ», ТОВ «БАХМУТСЬКА ВАРТА»);
 • змін та доповнень до колективних договорів – 20.

На 4 підприємствах за результатами переговорного процесу на локальному рівні між стороною роботодавців та трудовим колективом, прийнято рішення про неукладення колективного договору (ПП «АРПРОЕКТБУД» (керівник Полухін Д.І), ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» «ДОНТРАНСФОРМАТОР» (керівник Суховецький Р.А.), ТОВ«ТРЕЙД-КОМ» (керівник Суржко Е.В.), ТОВ «АРТМЕДИА» (керівник Севастьянов І.А.).

На 2 підприємствах протягом року була зменшена кількість штатних працівників, у зв’язку з чим укладання колективного договору стає недоцільним (ТОВ «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я ЕКО», ПП «ЛІЛІЯ І К»).

Залишаються неврегульованими соціально-трудові відносини на 30 підприємствах (додаток 2).

Здійснити повідомну реєстрацію колективного договору й отримати інформацію стосовно змісту та інших питань колективно-договірного регулювання можна в Управлінні праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради за адресою: м. Бахмут, вул. Б. Горбатова, 57, каб. 21 та за тел. 44-17-07.

Додатково:

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально