За участю представників Бахмутської міської ради та громадської організації «БАХМУТСЬКА ЛІГА ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК», представників поліції відбулось робоче засідання щодо реалізації проєкту «Співпраця заради безпеки жінок Бахмутчини».
Учасники зустрічі обговорили питання сприяння реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, впровадження гендерних підходів в усі сфери життєдіяльності суспільства, сприяння активізації участі жінок у миротворчих процесах, запобігання та протидія ґендерно-зумовленого насильства, розвитку самозайнятості та підприємництва.
З метою об'єднання зусиль щодо протидії торгівлі людьми між Бахмутською міською радою та Громадською організацією «Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок (ДОЛДПЖ)» вирішили питання подальшої співпраці.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням