Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Юні волейболісти Бахмута – підтверджують високе звання чемпіонів!

Переглядів: 1346
09.12.2020 - 13:37

1-4 грудня у м. Лиман  пройшли змагання чемпіонату Донецької області з волейболу серед 8 команд юнаків 14 років та молодше. Команди з Лиману (дві), Покровська (дві), Краматорська, Сіверська, Бахмута та Костянтинівського району боролися за чемпіонський титул. Вихованці тренера Олени Дробітько традиційно займають перші місця – юнаки спортивного коледжу ДОСКСП ім.. С. Бубки та КДЮСШ №1 стали чемпіонами Донецької області і цього разу, друге місце вибороли волейболісти Покровська, а на 3 місці – команда Краматорську.

Чемпіонками Донецької області стали і наші дівчата (15 і молодше), які виграли кубок переможців серед 7 команд міст: Покровськ, Родинське, Лиман, Сіверськ, Соледар (дві) і Бахмут. Змагання проходили в м Бахмуті в кінці листопада і виявили трійку найсильніших. Срібло вибороли дівчата Соледару, а бронзовими призерами стала команда Лиману.

"Разом - ми сила! Ми - команда, ми - родина, волейбол - це любов, це свято яке назавжди в наших серцях! Я знаю, що нам з вами підкоряться будь-які вершини! Все найкраще попереду! "- так відчуває Олена, так живе. Любов, самовіддача, відданість і високий професіоналізм тренера втілюється в перемогах її учнів.

Вітаємо Бахмутських чемпіонів та бажаємо нових перемог! 

Юні волейболісти Бахмута – підтверджують високе звання чемпіонів! Юні волейболісти Бахмута – підтверджують високе звання чемпіонів! Юні волейболісти Бахмута – підтверджують високе звання чемпіонів!