Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 54 гостя.

Тренінг за темою «Інтернет бізнес. Застосування Інтернету для реклами та PR закладів культури та освіти»

Переглядів: 8290
14.05.2012 - 10:27

14 березня  у місті Артемівськ (Донецької області) у приміщенні Артемівського фонду підтримки підприємців відбувся тренінг за темою «Інтернет бізнес. Застосування Інтернету для реклами та PR закладів культури та освіти».

Захід був  організований   в межах проекту «Перетворення  закладів культури  малих та депресивних міст і селищ Донецької області в осередки громадської активності   та впровадження інноваційних форм роботи закладів культури» Донецькою обласною громадською організацією  “Взаємодія” спільно з Регіональним фондом підтримки підприємців по Донецькій області  за підтримки  Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, управлінь культури та туризму а також освіти та науки   Донецької обласної державної адміністрації. Активну участь у підготовці заходу належить також Артемівському фонду  підтримки підприємців .

Участь  у тренінгу прийняли працівники закладів культури, освіти, бізнесу, мешканці міст Артемівськ ,Краматорськ,Дзержинськ  та інших   прилеглих громад , а також всі бажаючі навчитися сучасним методам підприємницької діяльності в соціальній та культурній площині.

На тренінгу  були розглянуті питання  сучасних методів просування,реклами та PR закладів культури, освіти  та громадських організацій в Інтернеті, а саме: формування іміджу організацій та установ ; розробка маркетингової стратегії просування, в тому числі і  в Інтернет мережі,питання організації веб сайту та  Інтернет - представництва установ і організацій; питання ефективного просування послуг,залучення нових клієнтів та інформування зовнішнього середовища  (влада, споживачі послуг, громадськість так далі) про   діяльність організації ;способи  розміщення детальної інформації про організацію – історія, перелік послуг, інформації про проведені заходи, конкурси - фотографії, малюнки,   відео- матеріали, анімація, озвучування та інше.                                                                            

Особливу увагу було приділено методам просування сайтів  в Інтернеті ,реєстрації сайту в пошукових системах ,розміщенню реклами на дошках оголошень, просуванню сайту в соціальних медіа,обміну засланнями з іншими сайтами,просуванню сайту (сторінок сайту) в закладних сервісах,складанню прес-релізів, баннерообміну та рекламуванню ресурсів на Інтернет форумах.

Результати тренінгу:

  • 6 учасників тренінгу  прийняли  рішення зробити сторінки закладів  культури  та освіти у соціальних мережах  для  просування  в Інтернеті;
  • 4 учасників  прийняли  рішення створити громадську організацію;
  • 2 учасники  прийняли рішення про створення сайтів культурних та освітніх установ  з метою  просування послуг закладів культури в Інтернеті .

Аналогічні тренінги також  будуть проведені у  смт. Старобешево,  Донецької області.            

Додаткова інформація за телефонами - 062-385-36-52,  062-385-36-53,  050-470-89-25,  099-772-37-13.