В рамках співпраці з Бахмутською міською радою та реалізації проєктів на території Бахмутської громади благодійний фонд NEW WAY провів освітній тренінг де взяли участь представники відділів та управлінь Бахмутської міської ради, старости та представники КП «Бахмут – Вода».
Під час тренінгу присутнім розповіли про сучасні методи створення нових та поліпшення функціонування й утримання у працездатному стані існуючих систем водопостачання в населених пунктах України.
Наприкінці тренінгу присутні отримали сертифікати про проходження курсу, а представникам КП «Бахмут – Вода» передано новий комплект інструментів для усунення локальних аварійних ситуацій.
Даний проєкт реалізується в партнерстві з Дитячим Фондом ООН UNICEF Ukraine за фінансової підтримки уряду Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew через Німецький державний банк розвитку KfW Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ).
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням