22 травня 2012 року о 12.00 в інформаційно-ресурсному центрі КО «Артемівський міській фонд підтримки підприємництва» відбувся круглий стіл за темою: «Результати дослідження проблем малого підприємництва міста Артемівська та презентація проекту «Участь бізнес-асоціацій у процесі «дерегуляції» господарської діяльності міст Донецької області»
Круглий стіл відбувся за підтримкою Німецького бюро технічного співробітництва, Донецької обласної громадської організації «Взаємодія», Донецької міської громадської організації «агентство розвитку місцевого самоврядування» та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області.
Під час проведення круглого столу були розглянуті та проаналізовані попередні результати анкетування підприємців, представників влади і громадських організацій та громадян міста Артемівська. Основний висновок анкетування можна викласти як
« Малий бізнес у місті має перспективи розвитку не зважаючи на проблеми та труднощі».
З детальним аналізом анкетування виступила Голєва Т.П. – головний спеціаліст Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області, яка зазначила ,що основними проблемами малого бізнесу залишається відсутність стартового капіталу, високі банківські ставки по кредитам, велика кількість дозвільних документів, недосконалість законодавства.
Після чого тривала дискусія з обговорення питання проблем розвитку малого та середнього підприємництва міста та шляхи їх подолання.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням