Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Презедент України

Адміністрація КН «БАХМУТ-ВОДА» надає роз яснення!

Переглядів: 3546
05.05.2022 - 20:29

Щодо наданої раніше інформації про офіційне повідомлення Часовоярського РВУ "КП Компанія "Вода Донбасу", та повідомляє, що КП «БАХМУТ-ВОДА» звернулась офіційно до Часовоярського РВУ "КП Компанія "Вода Донбасу" та отримано лист, про те, що управління перейде на знезараження води перманганатом калію та питна вода, яка буде подаватися з РЧВ Артемівської фільтрувальної станції, буде відповідати показникам якості ДержСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Знезаражування питної води перманганатом калію дозволяється пунктом 10.18.1 ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування».

КП «БАХМУТ-ВОДА» частково отримує воду, як вторинний водокористувач, з Часовоярського регіонального виробничого управління КП «Компанія «Вода Донбасу» через Артемівську фільтрувальну станцію.
Крім того комунальне підприємство «БАХМУТ-ВОДА» є первинним водокористувачем підземних водозаборів Красносільського та Кліщіївського. Вода з водозаборів подається до Західного резервуару, а потім насосами — в розподільчу мережу міста, а також напряму з водозаборів до розподільчої мережі. Водозабори та резервуари чистої питної води систематично проводять дезінфекцію гіпохлоритом натрію, що забезпечує якість води відповідно до ДержСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

На Красно сільському та Кліщіївському водозаборах використовується електролізна установка, яка призначена для отримання розчину гіпохлориту натрію електролізом повареної солі, га подачі гіпохлориту натрію в знезаражувану воду. У зв’язку з чим, для отримання гіпохлориту натрію потрібна поварена сіль дрібного помолу, запасів якої для можливості очищення своєї води у КП «БАХМУТ-ВОДА» в наявності
на еайближчі 4 місяці.

Також, зі свого боку лабораторією КП «БАХМУТ-ВОДА» щоденно проводяться лабораторні дослідження та контроль якості питної води, та на сьогодення відхилення від вимог ДержСанПіН 2.2.4-171-10 відсутні. У випадку, якщо будуть зафіксовані відхилення від вимог ДержСанПіН 2.2.4-171-10 та Часовоярське РВУ "КП Компанія "Вода Донбасу" нє зможе в повному обсязі виконати очищення і знезараження води, КП «БАХМ ВОДА» має можливість і зможе оперативно відреагувати та виконати доочищення та знезараження води гіпохлоритом натрію, щоб питна вода відповідала вимогам ДержСанПіН 2.2.4-171-10, яка доходить до споживача.

Але у зв’язку зі змінами технології очищення у Часовоярського РВУ "КП Компанія "Вода Донбасу" та його письмовими рекомендаціями про додаткове кип’ятіння питної води, КП "БАХМУТ-ВОДА" також рекомендує кип’ятити воду для питних потреб для наступних вулиць та провулків міста Бахмут та Бахмутського району, які споживають воду з Артемівської фільтрувальної станції.

Перелік вулиць та провулків міста Бахмут та Бахмутського району

Останні статті на сайті