У рамках співпраці Бахмутської міської військової адміністрації з Норвезькою радою у справах біженців (NRC) в Україні за фінансової підтримки в рамках гуманітарної допомоги Європейського Союзу для облаштування робочих місць в осередку підтримки жителів Бахмутської громади в місті Дніпро надано комп’ютерну техніку.
Осередок працює не тільки як центр видачі гуманітарної допомоги бахмутянам, тут є можливість отримати послуги з адміністративних, соціальних, юридичних, медичних питань, а також проводять різноманітні заходи для дітей та родин.
«На базі осередку з серпня 2023 року здійснює прийом адміністратор Центру надання адміністративних послуг, який частково відновив свою роботу. Надають правову допомогу працівники юридичного відділу Бахмутської міської ради та представники з юридичних питань гуманітарних місій та міжнародних фондів, які співпрацюють з нами в рамках укладених угод. Також здійснюють консультування працівники Управління соціального захисту населення міської ради з питань захисту прав ВПО та надання роз’яснень щодо оформлення соціальних послуг, встановлення статусів різних видів, оформлення фінансової допомоги.
Висловлюю щиру подяку представникам Норвезької ради у справах біженців за впровадження принципів, які спрямовані на покращення спроможності органів влади надавати більш якісні послуги», - зазначив начальник Бахмутської міської військової адміністрації Олексій РЕВА.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням