Попри те, що війна триває, ми вже зараз активно готуємось до відбудови Бахмута. Розроблено детальний план, який охоплює розмінування території, розбір завалів, перероблення будівельного сміття та поетапне відновлення інфраструктури.
Важливо, щоб процес відродження громади відбувався за активної участі самих бахмутян. Тому в різних містах України проводимо зустрічі з земляками, на яких разом обмірковуємо плани щодо майбутнього рідного Бахмута.
Наразі тривають активні діалоги з громадою в рамках обговорення проєкту «Сталева Мрія Бахмут». Переконаний, що такий підхід, заснований на співпраці та врахуванні пропозицій жителів, дозволить розробити дієві рішення для відновлення Бахмутської громади та інших постраждалих регіонів України.
Сьогодні в Полтаві відбулись чергові громадські обговорення. Концепція реконструкції мікрорайону Ювілейний передбачає комплексний план з відновлення житлового фонду та інфраструктури, окреслює перспективні напрямки створення робочих місць.
Під час робочої поїздки також провів зустріч з першим заступником міського голови Полтавської міської ради Валерієм Пархоменком. Домовилися про спільну роботу щодо підтримки бахмутян. Крім того, ми підписали меморандум, щоб розширити можливості нашої співпраці.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням