Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 91 гість.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Вітаємо переможців Всеукраїнського форуму!

Переглядів: 2571
29.10.2014 - 09:06
Вітаємо переможців Всеукраїнського форуму!

З 20 по 22 жовтня 2014 року у м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка проводився Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

За результатами заочного відбору дослідницько-експериментальних робіт у галузях природничих наук учениці 11-го класу Часовоярської загальноосвітньої школи № 15 Кудрявих Владислава і Кудрявих Тамара були направленні до участі у II фінальному (очному) етапі, який проходив на базі Київського Палацу дітей та юнацтва в рамках шостого Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

Дівчата разом зі своїм науковим керівником Трубеко Тетяною Василівною були єдиними представницями на форумі від Донецької області.

У ході стендової презентації науково-дослідницьких робіт журі конкурсу високо оцінило діяльність школярок у вивчені проблем екології та довкілля, енергозберігаючих технологій. На урочистій церемонії нагородження переможців заходу Кудрявих Тамара отримала сертифікат I ступеня, а Кудрявих Владислава – сертифікат II ступеня. А їх незмінний науковий керівник Тетяна Трубеко - дві Подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської та студентської молоді.

Від щирого серця бажаємо нашим переможницям подальших успіхів у їх творчій науковій діяльності!

На урочистій церемонії нагородження переможців Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» Кудрявих Тамара отримала сертифікат I ступеня, а Кудрявих Владислава – сертифікат II ступеня. На урочистій церемонії нагородження переможців Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» Кудрявих Тамара отримала сертифікат I ступеня, а Кудрявих Владислава – сертифікат II ступеня.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально