Напередодні травневих свят у місті Слов’янську відбувся регіональний фестиваль «Зустріч друзів», в якому прийняли участь найкращі хореографічні колективи з Дружківки, Артемівська, Слов’янська, Краматорська, Костянтинівки та міст Харківської області.
Зразковий ансамбль танцю «Непосиди» Артемівської загальноосвітньої школи №18 під керівництвом Ольги Весько було представлено на конкурсі у трьох вікових категоріях та трьох номінаціях.
Сім десятків талановитих, непосидючих танцюристів повернулись до рідної школи призерами фестивалю у номінаціях «Вільна танцювальна композиція» та «Народна стилізація».
Від щирого серця вітаємо наших захоплених танцями юних артемівців і зичимо їм та їхньому талановитому керівнику подальших творчих перемог, які б і надалі підтверджували звання Зразкового ансамблю танцю «Непосиди».
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням