Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Рішення Артемівської міської ради від 26.03.2014 №6/49-959

Переглядів: 1126
сессия : 

Про затвердження порядку передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади м.Артемівська шляхом укладення договорів позички

Внесени зміни:

Заслухавши інформацію від 25.02.2014 №01-0872-06 начальника Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради Зінченко Н.Л. щодо затвердження порядку передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади м.Артемівська шляхом укладення договорів позички, враховуючи протокол засідання Громадської ради при виконкомі Артемівської міської ради від 20.02.2014 №5, згідно з Планом діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Артемівської міської ради на 2014 рік, затвердженим рішенням  Артемівської міської ради від 27.11.2013 №6/45-847, із змінами, внесеними  до нього рішенням Артемівської міської ради від 29.01.2014 №6/42-902, відповідно до Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-IV із внесеними до нього змінами, Закону України від 11.09.2003 №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 26,60 Закону України від 21.05.97 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити порядок передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади м.Артемівська шляхом укладення договорів позички (додається).
 2. Затвердити склад конкурсної комісії Артемівської міської ради з передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади м.Артемівська шляхом укладення договорів позички (додається).
 3. Встановити, що дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення у місцевих засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради.
 4. Управлінню муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко) забезпечити:
  1. Оприлюднення даного рішення  у місцевих засобах масової інформації та  шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Артемівської міської ради в установленому законодавством порядку.
  2. Проведення відстеження результативності регуляторного акту:
   • базове – грудень 2014 року;
   • повторне – через 1 рік після базового відстеження регуляторного акту.
 5. Організаційне виконання рішення покласти на Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (Зінченко), заступника міського голови Головкіну О.А.
 6. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Артемівської міської ради: з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                  О.О.РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 26.03.2014 №6/49-959
Про затвердження порядку передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень комунальної власності ...
30.67 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально