Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 31 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Рішення Артемівської міської ради від 24.06.2015 №6/67-1249

Переглядів: 1025
сессия : 

Про затвердження ліквідаційного балансу  та звіту про роботу ліквідаційної комісії з припинення юридичної особи - комунального підприємства «Артемівський Центр медичної діагностики»

Розглянувши ліквідаційний баланс юридичної особи – комунального підприємства «Артемівський Центр медичної діагностики», звіт голови  ліквідаційної комісії Чеботенко Р.О. про роботу ліквідаційної комісії з припинення юридичної особи – комунального підприємства «Артемівський Центр медичної діагностики», на виконання рішення Артемівської міської ради від 24.12.2014 № 6/59-1113 «Про припинення юридичної особи - комунального підприємства «Артемівський Центр медичної діагностики» шляхом ліквідації», відповідно до Закону України від 12.07.2001 № 2658-ІІІ «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність» із внесеними до нього змінами, Закону України від 15.05.2003 №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 №435-IV із внесеними до нього змінами, ст.59 Господарського кодексу України від 16.01.2003 №436-IV із внесеними до нього змінами,  ст.ст. 17, 26, 60 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Артемівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ліквідаційний баланс юридичної особи – комунального підприємства «Артемівський Центр медичної діагностики» та звіт голови  ліквідаційної комісії Чеботенко Р.О.  «Про роботу  ліквідаційної комісії з припинення юридичної особи – комунального підприємства «Артемівський Центр медичної діагностики» (додаються).

2. Голові ліквідаційної комісії з припинення юридичної особи комунального підприємства «Артемівський Центр медичної діагностики» Чеботенку Р.О. забезпечити в установленому законодавством порядку подання державному реєстратору документів для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи. 

3.  Організаційне виконання рішення покласти на голову ліквідаційної комісії з припинення юридичної особи комунального підприємства «Артемівський Центр медичної діагностики» Чеботенка Р.О., відділ охорони здоров’я Артемівської міської ради (Миронова), заступника міського голови Куліш Т.А.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Артемівської ради: з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я (Красножон), з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікитенко),  з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Артемівської міської ради Кіщенко С.І.

 

Секретар Артемівської міської ради                             С.І.Кіщенко

ДолученняРозмір
Файл Рішення Артемівської міської ради від 24.06.2015 №6/67-1249 33.49 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально