Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Рішення Бахмутської міської ради від 27.06.2018 №6/115-2265

Переглядів: 376
сессия : 

Про затвердження переліку об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бахмут, що не підлягають приватизації

Внесено зміни:

Заслухавши інформацію від 30.05.2018 № 01-3093-06 начальника Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради Отюніної Н.С. щодо затвердження переліку об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бахмут, що не підлягають приватизації,  керуючись Законом України  від 18.01.2018 № 2269-VIII «Про приватизацію державного і комунального майна», ст. ст. 26, 60 Закону України від 21.05.97  № 280/97-ВР «Про  місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити перелік об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бахмут, що не підлягають приватизації (додається).
  2. Підприємствам, закладам, установам, організаціям, засновниками яких є Бахмутська міська рада,  у яких перебувають об´єкти права комунальної власності територіальної громади м. Бахмут та закріплені за ними на праві оперативного управління  або господарського відання у разі необхідності надавати на розгляд Бахмутській міській раді пропозиції щодо внесення змін та доповнень до переліку об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бахмут, що не підлягають приватизації, затвердженого даним рішенням.
  3. Вважати такими, що втратили  чинність, рішення Артемівської міської ради:
  4. 4. Організаційне виконання рішення покласти на підприємства, заклади, установи, організації, засновником яких є Бахмутська міська рада,   у яких перебувають об'єкти права комунальної власності територіальної громади  м. Бахмут, які закріплені за ними на праві оперативного управління або господарського відання, виконавчі органи Бахмутської міської ради у сфері управління яких перебувають підприємства, заклади, установи, організації, засновниками яких є Бахмутська міська рада, заступника міського голови Точену В.В., першого заступника міського голови Савченко Т.М.
  5. Координаційне забезпечення виконання рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань комунальної власності, землі і приватизації (Сабаєв), секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                                      О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 27.06.2018 №6/115-2265
Про затвердження переліку об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Бахмут, що не підлягають приватизації
89.48 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально