Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення Бахмутської міської ради від 27.02.2019 №6/126-2480

Переглядів: 576
сессия : 

Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради

Розглянувши службові записки від 28.01.2019 №01-0490-06 та від 07.02.2019 №01-0720-06 начальника відділу надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради - адміністратора Чистякової Н.А. щодо визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради,  з метою забезпечення організації та належної доступності адміністративних послуг на території міста Бахмута, відповідно до Закону України від 06.09.2012 №5203-VІ «Про адміністративні послуги», із внесеними до нього змінами, керуючись ст.ст. 26,59 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», із внесеними до нього змінами, Бахмутська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Визначити перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради (далі - Перелік) (додається). 
 2. Встановити, що дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради, крім  пунктів 181-185 Переліку, які набирають чинності  з наступного дня після укладання Договору доручення на часткову обробку персональних даних, надання повноваженим суб’єктам доступу до інформації Єдиного державного демографічного реєстру та виконання сторонами його вимог.
 3. Суб’єктам надання адміністративних послуг, визначеним у Переліку, в установленому законодавством порядку, розробити (внести зміни), затвердити та надати до відділу надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради інформаційні та технологічні картки.
 4. Доручити міському голові Реві О.О. підписувати угоди про співробітництво із органами виконавчої влади та їх територіальними підрозділами, з якими Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради співпрацюватиме у сфері надання адміністративних послуг.
 5. Визначити, що з дня набрання чинності цього рішення, втрачає чинність рішення Бахмутської міської ради від 28.03.2018 № 6/111-2156 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради».
 6. Організаційне виконання рішення покласти на відділ надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради (Чистякова), першого заступника міського голови Савченко Т.М.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Бахмутської міської ради: з питань економічної і інвестиційної політики, бюджету і фінансів (Нікітенко), з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку (Захаренко),  секретаря Бахмутської міської ради Кіщенко С.І.

Міський голова                                                      О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення Бахмутської міської ради від 27.02.2019 №6/126-2480
Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бахмутської міської ради
34.37 KB

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально