Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №378

Переглядів: 18039

Про встановлення опіки над малолітнім містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та призначення гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) опікуном над дитиною

Заслухавши інформацію начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О., розглянувши протокольне рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Бахмутської міської ради (витяг з протоколу засідання від 24.11.2020 № 15), враховуючи заяву містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), яка зареєстрована та проживає за адресою: Бахмутський район, с-ще Опитне, вул. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) , з проханням призначити її опікуном над малолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та надані документи, виконавчий комітет Бахмутської міської ради встановив наступне.

Рішенням виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 09.09.2020 № 287 малолітньому містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

Вихованням та утриманням малолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) займається рідня бабуся гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), яка є пенсіонеркою та отримує пенсію, за станом здоров’я може виконувати обов’язки опікуна та виховувати дитину, судимості немає, створила умови для проживання та виховання дитини, може бути опікуном та бажає встановити опіку над малолітнім онуком містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року народження. Інших родичів, громадян, які б виявили бажання взяти дитину на виховання в свою сім’ю, немає.

Відповідно до листа виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 06.10.2020 № вх. 5362 за даними реєстру Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, місце проживання малолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, зареєстровано за адресою: м. Бахмут, вул. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) .

Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта від 16.09.2020 № 224122715, малолітня дитина містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження,  житлом та майном на правах приватної власності не володіє.

На підставі викладеного, виходячи із інтересів малолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), відповідно до ст.ст. 5, 25 Закону України «Про охорону дитинства», ст. ст. 5, 243, 244, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.ст. 61, 62, 63, 67 Цивільного кодексу України, ст.ст. 11, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Встановити опіку над малолітнім містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року  народження.
 2. Призначити гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року народження, опікуном над малолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.
 3. Бахмутському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Решевська):
  1. Забезпечити соціальне обслуговування підопічної малолітньої дитини та опікуна.
  2. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про виконання плану соціального обслуговування підопічної малолітньої дитини та опікуна.
 4. Управлінню освіти Бахмутської міської ради (Дроздова):
  1. Забезпечити право підопічної малолітньої дитини на здобуття базової середньої освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальну форму здобуття освіти.
  2. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про рівень розвитку та знань підопічної малолітньої дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні малолітньої дитини.
 5. Управлінню охорони здоров’я Бахмутської міської ради (Миронова):
  1. Забезпечити підопічній малолітній дитині проходження медичного огляду двічі на рік та  здійснення  за нею диспансерного  нагляду.
  2. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про стан здоров’я підопічної малолітньої дитини, дотримання опікуном рекомендацій лікаря.
 6. Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної малолітньої дитини на пільгових умовах.
 7. Бахмутському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (Меженний) надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної малолітньої дитини та опікуна.
 8. Організаційне виконання рішення покласти на Управління  молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева).
 9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мельник І.Є.

Міський голова                                                                О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №378
Про встановлення опіки над малолітнім містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та призначення гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) опікуном над дитиною
21.61 KB