Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 57 гостей.

Донецька обласна рада

Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №379

Переглядів: 650

Про встановлення опіки над малолітнім містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та призначення гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) опікуном над дитиною

Заслухавши інформацію начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничевої Л.О., розглянувши протокольне рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Бахмутської міської ради (витяг з протоколу засідання від 24.11.2020 № 15), враховуючи заяву містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), яка зареєстрована та проживає за адресою: м. Бахмут, вул. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), з проханням призначити її опікуном над малолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та надані документи, виконавчий комітет Бахмутської міської ради встановив таке.

Рішенням виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 10.06.2020  № 168 малолітній дитині містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року народження, надано статус дитини-сироти.

Рішенням виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.07.2020  № 183 малолітнього містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, влаштовано до комунального некомерційного підприємства «Краматорський будинок дитини «Антошка» на повне державне забезпечення.

Громадянка містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) пройшла навчання (курс підготовки) кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі 31 серпня 2020 року та 01-04 вересня 2020 року у Донецькому обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Донецької обласної державної адміністрації (довідка від 18.09.2020 № 01-168) та виявила бажання взяти під опіку містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження. Сім’я гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  не заперечує проти призначення її опікуном над малолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) . Інших громадян, родичів, які б виявили бажання взяти дитину на виховання в свою сім’ю, немає.

В.о. директора комунального некомерційного підприємства «Краматорський будинок дитини «Антошка» містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) надав згоду на встановлення опіки над вихованцем будинку містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року народження, гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року народження (згода керівника дитячого закладу, опікуна (піклувальника) на встановлення опіки над дитиною від 19.11.2020 № 03/08-22).

Відповідно до листа виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 12.11.2020 № вх. 6028 за даними реєстру Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, інформація про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року народження, відсутня.

Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта від 17.06.2020 № 212826143, малолітня дитина містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року народження, житлом та майном на правах приватної власності не володіє.

На підставі викладеного, виходячи із інтересів малолітньої дитини містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)), відповідно до ст.ст. 5, 25 Закону України «Про охорону дитинства», ст. ст. 5, 243, 244, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.ст. 61, 62, 63, 67 Цивільного кодексу України, ст.ст. 11, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бахмутської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Встановити опіку над малолітнім містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року  народження.
 2. Призначити гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, опікуном над малолітньою дитиною містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження.
 3. Бахмутському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Решевська):
  1. Забезпечити соціальне обслуговування підопічної малолітньої дитини та опікуна.
  2. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про виконання плану соціального обслуговування підопічної малолітньої дитини та опікуна.
 4. Управлінню освіти Бахмутської міської ради (Дроздова):
  1. Забезпечити право підопічної малолітньої дитини на здобуття дошкільної, початкової та базової середньої освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальну форму здобуття освіти.
  2. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про рівень розвитку та знань підопічної малолітньої дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні малолітньої дитини.
 5. Управлінню охорони здоров’я Бахмутської міської ради (Миронова):
  1. Забезпечити підопічній малолітній дитині проходження медичного огляду двічі на рік та  здійснення  за нею диспансерного  нагляду.
  2. Надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про стан здоров’я підопічної малолітньої дитини, дотримання опікуном рекомендацій лікаря.
 6. Управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (Сподіна) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної малолітньої дитини на пільгових умовах.
 7. Бахмутському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (Меженний) надавати службі у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щорічно до 20 листопада звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної малолітньої дитини та опікуна.
 8. Організаційне виконання рішення покласти на Управління  молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради (Махничева).
 9. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.07.2020 № 183 «Про влаштування малолітнього містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації))  року народження, до комунального некомерційного підприємства «Краматорський будинок дитини «Антошка» на повне державне забезпечення».
 10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мельник І.Є.

Міський голова                                                                         О.О. РЕВА

ДолученняРозмір
Файл Рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 08.12.2020 №379
Про встановлення опіки над малолітнім містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) року народження, та призначення гр. містить персональні данні про осіб (п. 3 ч. 2 ст. 10 ЗУ «Про доступ до публічної інформації)) опікуном над дитиною
16.96 KB