Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Діємо в рамках Міжнародної програми розвитку дитини а Україні

Переглядів: 1195
01.02.2016 - 11:16
Діємо в рамках Міжнародної програми розвитку дитини а Україні

Протягом 2015 -2016 року представництвом  Міжнародної програми розвитку дитини в Україні (International Child Development Programme in Ukraine, ICDP) було проведено 3 модулі програми, друга назва якої «Тренінг розвитку чутливості».

Програма спрямована на роботу у двох напрямках – з батьками та з дітьми. Кожний напрям має свої особливості.

Специфіка цієї програми в тому, що вона не вчить, як міняти дітей, вона вчить тому, як правильно організувати спілкування з дитиною. Є така приказка – не виховуйте своїх дітей, вони все одно будуть схожі на вас. Виховуйте себе. По мірі того, як ми будемо мінятися і будемо міняти свої відносини з дитиною, дитина буде змінюватися автоматично.

За цією програмою пройшли навчальні модулі-тренінги 15 психологів дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл та центру практичної психології і соціальної роботи. Учасники познайомилися з теоретичними основами програми і отримали практичні основи застосування восьми принципів взаємодії з дітьми.

Заняття проводили Ганна Трухан (президентом ICDP Ukraine) і Сергій Красін (президентом "Асоціації дитячих і сімейних психологів України"), які мають великий досвід застосування програми ICDP.

За підсумками 3 етапу проекту кожний психолог отримав Диплом Міжнародного зразка як фасилітатор програми ICDP.

Відділ освіти Артемівської міської ради вдячний представництву International Child Development Programme in Ukraine за надання кваліфікаційної допомоги та навчання спеціалістів-психологів актуальної програми формування сприятливих дитячо-батьківських відносин.

Протягом 2015 -2016 року представництвом  Міжнародної програми розвитку дитини в Україні (International Child Development Programme in Ukraine, ICDP) було проведено 3 модулі програми

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально