В самому серці української столиці, у Колонному залі Київської міської державної адміністрації 28 лютого 2016 року відбувся ІІІ Телевізійний Міжнародний фестиваль-конкурс «Створюй своє майбутнє зараз». У фестивалі-конкурсі взяли участь творчі колективи та солісти з усієї України. У журі були запрошені відомі педагоги, переможці телевізійних проектів, зірки естради, журналісти, продюсери, дизайнери та інші представники шоу-бізнесу.
Серед солістів у номінації «Естрадний вокал» змагалися учні Школи мистецтв м. Артемівська Тащенко Анастасія та Філатова Вероніка (викл. Богданова О.В., конц. Баєв Я.Є.).
Журі високо оцінило виступ наших конкурсанток - Філатова Вероніка стала Лауреатом І ступеня у 2 віковій категорії, а Тащенко Анастасія у 4 віковій категорії отримала Гран-прі фестивалю.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням