У рамках місячника профорієнтації та трудового виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутському НВК №11 проводяться профорієнтаційні зустрічі, конкурси, бесіди.
Мета заходів – інформаційно-роз’яснювальна робота щодо світу професій, розширення кругозору учнів, проведення превентивної роботи серед учнівської молоді з питань підвищення мотивації до правильного вибору професії, професійного самовизначення, впевненості у власному майбутньому, сприяння розвитку творчої особистості під загальним гаслом: «Наше сьогодення – основа нашого завтра!».
Конкурс-презентація «Моя професія-моє призначення» надав можливість учням восьмих та дев’ятих класів поринули у світ професій, вивчити потреби ринку праці, зміст та вимоги професії до людини, значимості правильного вибору професії на подальше життя. Вони творчо представили профорієнтаційні агітбригади. Кухарі, учителі, фотографи, судді, лікарі та художники доводили важливість своєї професії. Компетентне журі на чолі з методистом Управління освіти Вітою Шепотько оцінило виступи та нагородило переможців грамотами.
Під час профорієнтаційної зустрічі з представниками державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» провели профорієнтаційну роботу з випускниками. Вони проінформували старшокласників про діяльність навчально-наукового інституту педагогіки і психології, економіки та бізнесу. Учні дізналися про умови вступу, напрями підготовки, кваліфікації, форми навчання, науково-методичну діяльність та можливості працевлаштування. Наприкінці зустрічі майбутні абітурієнти отримали інформаційні листівки та буклети.
Бажаємо кожному учню зробити правильний вибір у житті, самовизначитися та досягнути великих успіхів у майбутній професійній діяльності!
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням