З 3 по 7 квітня 2017 року за ініціативи молодіжних громадських організацій вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та закладу професійно-технічної освіти, розташованих на території міста та при підтримці Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради розпочалась молодіжна акція «Чисте місто». В ході акції планується приведення в належний стан території парків, скверів, зон відпочинку.
Вже сьогодні студенти Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА, Артемівського педагогічного училища, Бахмутського медичного коледжу та Бахмутського коледжу мистецтв ім. І.Карабиця прибирали територію нижнього парку культури та відпочинку, Сквер визволителів Донбасу та Сквер біля залізничного вокзалу. Власним прикладом молодь спонукає мешканців дбати про чистоту та затишок в рідному місті.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням