Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Донецька обласна рада

Опитування «Як зробити громаду успішною?»

Переглядів: 2877
04.05.2017 - 06:21

В Україні розпочата програма «Успішні локальні громади», яка реалізується за підтримки фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадських організацій «Наше Поділля» та «Точка доступу». Програма передбачає проведення серії двох  триденних тренінгових компонентів, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість отримати фінансування на проект розвитку власної громади в рамках конкурсу мінігрантів.

Загалом до участі у програмі були залучені  представники Донецької, Луганської,  Житомирської, Хмельницької та  Запорізької областей.

25-27 квітня відбувся перший тренінговий компонент для представників Донеччини та Луганщини, метою якого була  активізація знань учасників і акцент уваги на тому, як проводити аналіз проблем та потреб громади, урахування гендерної рівності при плануванні розвитку місцевого простору, а також навчити учасників використовувати ці знання для залучення ресурсів з метою покращення якості життя в громаді.

Серед учасників тренінгу були представники громадських організацій, органів місцевої влади, волонтери та просто небайдужі члени громад з різних населених пунктів Донецької та Луганської областей, у тому числі  і з Бахмута.

Запрошуємо всіх небайдужих членів Бахмутської громади залучитися до обговорення та заповнити запропоновану анкету щодо подальшого розвитку території міста.

ЯК ЗРОБИТИ ГРОМАДУ УСПІШНОЮ?

Пройти опитування за посиланням:

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-LeQ6w8XMl4MQ8lMawjZv4lKXEXAPwj0fjryXmGebOCJC4g/viewform