Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 48 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Опитування «Як зробити громаду успішною?»

Переглядів: 733
4 Травень, 2017 - 09:21
Опитування «Як зробити громаду успішною?»

В Україні розпочата програма «Успішні локальні громади», яка реалізується за підтримки фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадських організацій «Наше Поділля» та «Точка доступу». Програма передбачає проведення серії двох  триденних тренінгових компонентів, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість отримати фінансування на проект розвитку власної громади в рамках конкурсу мінігрантів.

Загалом до участі у програмі були залучені  представники Донецької, Луганської,  Житомирської, Хмельницької та  Запорізької областей.

25-27 квітня відбувся перший тренінговий компонент для представників Донеччини та Луганщини, метою якого була  активізація знань учасників і акцент уваги на тому, як проводити аналіз проблем та потреб громади, урахування гендерної рівності при плануванні розвитку місцевого простору, а також навчити учасників використовувати ці знання для залучення ресурсів з метою покращення якості життя в громаді.

Серед учасників тренінгу були представники громадських організацій, органів місцевої влади, волонтери та просто небайдужі члени громад з різних населених пунктів Донецької та Луганської областей, у тому числі  і з Бахмута.

Запрошуємо всіх небайдужих членів Бахмутської громади залучитися до обговорення та заповнити запропоновану анкету щодо подальшого розвитку території міста.

ЯК ЗРОБИТИ ГРОМАДУ УСПІШНОЮ?

Пройти опитування за посиланням:

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-LeQ6w8XMl4MQ8lMawjZv4lKXEXAPwj0fjryXmGebOCJC4g/viewform


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально