В Україні розпочата програма «Успішні локальні громади», яка реалізується за підтримки фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадських організацій «Наше Поділля» та «Точка доступу». Програма передбачає проведення серії двох триденних тренінгових компонентів, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість отримати фінансування на проект розвитку власної громади в рамках конкурсу мінігрантів.
Загалом до участі у програмі були залучені представники Донецької, Луганської, Житомирської, Хмельницької та Запорізької областей.
25-27 квітня відбувся перший тренінговий компонент для представників Донеччини та Луганщини, метою якого була активізація знань учасників і акцент уваги на тому, як проводити аналіз проблем та потреб громади, урахування гендерної рівності при плануванні розвитку місцевого простору, а також навчити учасників використовувати ці знання для залучення ресурсів з метою покращення якості життя в громаді.
Серед учасників тренінгу були представники громадських організацій, органів місцевої влади, волонтери та просто небайдужі члени громад з різних населених пунктів Донецької та Луганської областей, у тому числі і з Бахмута.
Запрошуємо всіх небайдужих членів Бахмутської громади залучитися до обговорення та заповнити запропоновану анкету щодо подальшого розвитку території міста.
ЯК ЗРОБИТИ ГРОМАДУ УСПІШНОЮ?
Пройти опитування за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-LeQ6w8XMl4MQ8lMawjZv4lKXEXAPwj0fjryXmGebOCJC4g/viewform
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням