Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 31 гість.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Святкування Дня Європи разом з міськими Центрами позашкільної освіти

Переглядів: 2568
18.05.2017 - 07:33

Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи», який проходив у нижньому парку культури та відпочинку м. Бахмута.

Педагоги Бахмутського МЦДЮ підготували для учнів шкіл міста інтерактивний майданчик «Відкриємо Європу для себе»: конкурс малюнків на асфальті «Ми – діти Європи», арт-салон «Європа і ти», інтелектуальний марафон «Що я знаю про Європу?», майстер-клас «Європейська мозаїка». Кожен із присутніх зміг знайти для себе заняття до душі. Особливо активно діти проявили себе в грі «Чорна скриня», де вгадували предмети, які характерні тій чи іншій державі Європи. Найактивніші учасники майданчику отримали грамоти та солодкі призи за участь у конкурсі малюнків на асфальті та інтелектуальному марафоні.

Подорож по країнах Європи підготували педагоги Бахмутського ЦТТДЮ. Гурток декоративно-ужиткового мистецтва представляв Францію та Італію. Франція зустріла мандрівників малюванням на пленері: сьогодні вже неможливо уявити столицю Франції без витонченого силуету Ейфелевої вежі. В Італії кожен бажаючий зміг зробити венеціанську маску – традиційний символ щорічного венеціанського карнавалу.

Іспанська Корида вважається одним із втілень іспанського національного духу. Саме слово corrida утворено від дієслова correr, головне значення якого «бігти». Іспанці в побуті називають кориду просто toros, тобто «бики». Діти з задоволенням зробили сувеніри на пам'ять – бика з паперу.

А Фінляндію і Німеччину представили роботи із паперу вихованців гуртків «Ракетомоделювання» та «Авіамоделювання». Яскраві ракети й літаки, зроблені дітьми, запам'яталися гостям, а майстер-класи пройшли цікаво і захоплююче.

Відпочити, розслабитися і послухати хорошу, приємну музику можна було на кріслах-мішках. Любителі настільних ігор занурилися в атмосферу футбольного матчу та гри Дженга – це вежа з дерев'яних брусків, яка росте вгору, падає і знову росте! Дженга – гра на спритність рук, кмітливість і відчуття рівноваги.

Проведений захід у черговий раз нагадав, що Україна є частиною Європи, а європейська спільнота – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європа починається не за кордоном, вона починається у серці кожного з нас. І ми – її невід’ємна частина.

Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи»Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи»Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи»Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи»Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи»Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи»Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи»Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи»Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи»Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва, Бахмутський Центр технічної творчості дітей та юнацтва спільно з Громадським центром «Простір для дітей, сім'ї та молоді» подарували позитивні емоції та гарний настрій всім гостям заходу «День Європи»