Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проекту Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Бахмуті на 2017-2020 роки.

Переглядів: 3302
19.05.2017 - 11:02
Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проекту Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Бахмуті  на 2017-2020 роки.

Відділ внутрішньої політики Бахмутської міської ради повідомляє про проведення публічного громадського обговорення проекту рішення Бахмутської міської ради «Про ухвалення проекту Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Бахмуті  на 2017-2020 роки» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Ознайомитись з проектом рішення можна на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради www.artemrada.gov.ua в розділі «Виконавчий комітет», підрозділ «Проекти рішень виконкому».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту розміщення даного інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради:

  • на офіційну електронну адресу Бахмутської міської ради: kantz@bahmutrada.gov.ua
  • поштову адресу: м. Бахмут, вул. Миру, 44, 84500 із зазначенням прізвища, імені, по батькові й адреси особи, яка їх подає.

Публічне громадське обговорення проекту рішення Бахмутської міської ради «Про ухвалення проекту Цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Бахмуті  на 2017-2020 роки» відбудеться 06.06.2017 року о 15:00 годині на засіданні Громадської ради за адресою: м. Бахмут, пл. Свободи, 1, приміщення клубу ветеранів Бахмутського міського центру культури та дозвілля ім. Е. Мартинова

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник відділу внутрішньої політики Бахмутської міської ради – Кудрявих Світлана Анатоліївна (тел. 44-04-85; e-mail: vn.politica@bahmutrada.gov.ua).

Інформацію щодо результатів публічного громадського обговорення вищезазначеного проекту рішення буде оприлюднене на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально