На сьогодні у Донецькій області на спрощеній системі оподаткування працюють понад 44,7 тис. фізичних осіб – підприємців. Цієї категорії платників у регіоні стає більше.
Особливо це стосується підприємців, які обрали ІІІ групу єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року кількість таких фізичних осіб збільшилась на 4,3% – з 14,4 тис. до 15,1 тис. громадян.
Сплачена підприємцями Донецької області протягом шести місяців цього року сума єдиного податку становить 199 млн грн, з них від платників ІІІ групи надійшло 120,5 млн грн, що на 32,6 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.
Нагадуємо, для единників ІІІ групи законодавчо передбачено привабливі умови перебування на спрощеній системі оподаткування, а саме: немає обмежень у кількості найманих осіб та обсяг доходу – не більше 5 млн гривень протягом календарного року, крім того вони сплачують єдиний податок за відсотковою ставкою, яка залежить від суми отриманого доходу.
Збільшення кількості підприємців відбувається завдяки створенню комфортних та необтяжливих умов ведення бізнесу. Державна фіскальна служба постійно працює над удосконаленням адіміністрування податків та розвитком сучасних сервісів. Відповідно і бажаючих працювати на спрощеній системі оподаткування стає більше.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням