Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 110 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Олексині читання в місті Бахмуті

Переглядів: 72
22 Грудень, 2017 - 15:36
Олексині читання в місті Бахмуті

Згідно з планом роботи міського методичного кабінету Управління освіти 21 грудня 2017 року в Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням відбувся І (відбірковий) етап Олексиних читань за темою «Олекса Тихий і родинне коло».

Даний захід проводився з метою популяризації та дослідження життя і творчості видатного правозахисника і педагога-земляка – Олексія Івановича Тихого. Проводилися читання за академічною формою науково-практичної конференції.
Усього до оргкомітету було подано 9 учнівських робіт із шкіл №№2,4,5,7,10,12,18,24, школи-інтернату №1. Школярі, підготувавши виступи-презентації, намагалися відшукати маловідомі сторінки життя Олекси Тихого, показати вміння висловлювати власні думки, аналізувати факти.
Членами журі кращими були визнані роботи учнів Валерії Туровник (ЗОШ №5), Діани Хакімової (ЗОШ №24), Анастасії Акатової (ЗОШ №10) та Марії Крючкової (ЗОШ №12). 
Усі учасники Олексиних читань отримали відповідні сертифікати від міського методичного кабінету Управління освіти.
Постать Олекси Тихого, видатного донеччанина, дисидента, співзасновника Української Гельсінської групи, подає приклад вірного служіння Україні, чесності, гідності, патріотизму, любові до свого народу та родини.
Сподіваємось, що до популяризації ідей відомого земляка долучатиметься все більше української молоді.

Олексині читання в місті БахмутіОлексині читання в місті БахмутіОлексині читання в місті БахмутіОлексині читання в місті Бахмуті

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально