Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Місячник родинного виховання в Бахмутській школі №2

Переглядів: 2080
04.04.2018 - 12:10

Насиченим і цікавим видався місячник родинного виховання, оголошений Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі №2, який проходив під гаслом «Міцна сім’я – могутня держава».

Родинне виховання - перша природна і постійно діюча ланка виховання. У сім'ї закладається духовна основа особистості, її мораль, самобутність національного світовідчуття і світорозуміння. Відомо, що для успішного формування особистості дитини необхідна єдність школи і сім'ї. Тому з метою пропаганди кращого досвіду сімейного виховання до виконання плану заходів місячника долучилися не тільки учні й педагоги, а й батьківська громада.

У кожному класі протягом місячника звучали вірші про маму, лунали пісні про родину, діти відгадували загадки та пояснювали прислів’я про значення сім’ї для кожної людини. Слід відмітити інтерактивні виховні заходи, на які були запрошені й батьки учнів, у 2 класі: «Моя родина» (класовод О.М.Леонова), у 3 класі «Сім-Я» (класовод Олена Войшнаровіч), години спілкування у 5-А кл. "Альбом моєї родини" (класний керівник Дар’я Федулова») та «Я і моя сім’я» у 6 класі (класний керівник Світлана Макотченко).

Метою відкритого виховного заходу у 8 класі «Моя сім’я, моя родина в житті і долі України» (класний керівник Світлана Шитікова) було виховання шанобливого ставлення до старших членів сім’ї, любові і поваги до сімейних традицій та важливість родинних зв’язків. Учні говорили про те, що саме в родині виховується любов до рідної мови, культури, традицій, про те, що чим більше людина знає про свій рід, тим довше живе пам’ять про померлих родичів. Наприкінці заходу діти дійшли висновку, що вони мають дбати про своїх батьків, берегти їх, бути хранителями й примножувачами славних родинних традицій та завжди пам’ятати народну мудрість: «Все, що робите для когось, робите для себе. Все повернеться до вас, зроблене вами, – і погане, і добре.»

Завершився місячник конкурсом малюнків «Знайомтесь – це моя родина, частинка Батьківщини – України!»

 

Насиченим і цікавим видався місячник родинного виховання, оголошений Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі №2, який проходив під гаслом «Міцна сім’я – могутня держава». Насиченим і цікавим видався місячник родинного виховання, оголошений Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі №2, який проходив під гаслом «Міцна сім’я – могутня держава». Насиченим і цікавим видався місячник родинного виховання, оголошений Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі №2, який проходив під гаслом «Міцна сім’я – могутня держава».