Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 71 гість.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

У Бахмуті відкрили один з перших в Донецькій області «Інклюзивно-ресурсний центр»

Переглядів: 2449
20.09.2018 - 11:56
У Бахмуті відкрили один з перших в Донецькій області «Інклюзивно-ресурсний центр»

20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.

На створення та утримання Центру в 2018 році з усіх джерел фінансування передбачено спрямувати 979,2 тис.грн., В тому числі за рахунок коштів субвенції з державного бюджету 474,4 тис.грн. і  504,8 тис.грн. коштів місцевого бюджету, які залучені на ремонт приміщень, будівництво пандуса і придбання обладнання.

Центр обслуговуватиме дітей віком від 2 до 18 років.

Основним завданням функціонування ІРЦ визначено проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини (оцінки фізичного, мовного, когнітивного розвитку, розвитку емоційно-вольової сфери та навчальної діяльності), розробка рекомендацій по програмі навчання та надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

На початку презентації до присутніх звернувся міський голова Олексій Рева та зазначив, що турбота про літей - дуже відповідальна місія, оскільки від професіоналізму кожного педагога залежить розвиток і прогрес дітей з особливими освітніми потребами, а від нашої мудрості і толерантності залежить їх місце в житті і впевненість в майбутньому.

«В цей день я хочу побажати успіхів батькам і дітям, логопедам і дефектолога, психологам і консультантам. Нехай ваша робота приносить плоди на благо підростаючого покоління і всієї громади в цілому!», - зазначив Олексій Рева.

Після привітань гостей Центру присутні оглянули нові кабінети, зал лікувальної фізкультури, кабінети практичного психолога, вчителя-логопеда, учителя-дефектолога. Центр оснащений сучасними меблями і спеціалізованим обладнанням відповідно до вимог законодавства, в тому числі державних санітарних норм і правил, створені комфортні умови для надання корекційних послуг.

20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.20 вересня 2018 року у Бахмуті відбулося відкриття комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально