05 грудня 2018 року у приміщенні Територіального центру надання соціальних послуг Бахмутської міської ради пройшло засідання круглого столу з питання проживання та комфортного перебування у м. Бахмут тимчасово переміщених осіб.
Захід проходив за участі представників Бахмутського об'єднаного Управління Пенсійного фонду України, представників відділів та управлінь Бахмутської міської ради, міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, Бахмутського бюро правової допомоги, мешканців міста та внутрішньо переміщених осіб.
Модераторами круглого столу Юлією Куліш та Катериною Польченко спільно с учасниками круглого столу був складений перелік проблемних питань від ВПО. До нього увійшли найбільш актуальні та болючі питання, з якими стикаються у повсякденному житі переселенці, що проживають у Бахмуті: заходи міських програм, спрямованих на адаптацію та інтеграції ВПО в Бахмутську громаду, отримання пільг на проїзд у комунальному транспорті студентами - «переселенцями», співпраця з організацією Товариства Червоного Хреста України, заборгованість з виплати пенсій, дія програми «Доступне житло» для ВПО, надання послуг Територіальним центром з надання соціальних послуг по програмі зближення з ВПО. Кожен учасник круглого столу отримав для себе корисну інформацію та практичну допомогу в вирішенні своїх нагальних проблем.
Наприкінці заходу були підведені підсумки зустрічі, сформовано список питань, які будуть розглянуті на наступному круглому столі та розроблено алгоритм їх вирішення.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням