Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

У Бахмуті пройшов круглий стіл з питання проживання та комфортного перебування у м. Бахмут тимчасово переміщених осіб.

Переглядів: 2636
06.12.2018 - 16:52

05 грудня 2018 року у приміщенні Територіального центру надання соціальних послуг Бахмутської міської ради пройшло засідання круглого столу з питання проживання та комфортного перебування у м. Бахмут тимчасово переміщених осіб.

Захід проходив за участі представників Бахмутського об'єднаного Управління Пенсійного фонду України, представників відділів та управлінь Бахмутської міської ради, міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, Бахмутського бюро правової допомоги, мешканців міста та внутрішньо переміщених осіб.

Модераторами круглого столу Юлією Куліш та Катериною Польченко спільно с учасниками круглого столу був складений перелік проблемних питань від ВПО. До нього увійшли найбільш актуальні та болючі питання, з якими стикаються у повсякденному житі переселенці, що проживають у Бахмуті: заходи міських програм, спрямованих на адаптацію та інтеграції ВПО в Бахмутську громаду, отримання пільг на проїзд у комунальному транспорті студентами - «переселенцями», співпраця  з організацією Товариства Червоного Хреста України, заборгованість з виплати пенсій, дія програми «Доступне житло» для ВПО, надання послуг Територіальним центром з надання соціальних послуг по програмі зближення з ВПО. Кожен учасник круглого столу  отримав для себе корисну інформацію та практичну допомогу в вирішенні своїх нагальних проблем.

Наприкінці заходу були підведені підсумки зустрічі, сформовано список питань, які будуть розглянуті на наступному круглому столі та розроблено алгоритм їх вирішення.

У Бахмуті пройшов круглий стіл з питання проживання та комфортного перебування у м. Бахмут тимчасово переміщених осіб.У Бахмуті пройшов круглий стіл з питання проживання та комфортного перебування у м. Бахмут тимчасово переміщених осіб.У Бахмуті пройшов круглий стіл з питання проживання та комфортного перебування у м. Бахмут тимчасово переміщених осіб.У Бахмуті пройшов круглий стіл з питання проживання та комфортного перебування у м. Бахмут тимчасово переміщених осіб.

Останні статті на сайті