Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Діяти разом

Переглядів: 290
12.04.2019 - 07:58
Діяти разом

Фахівцями комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут»  було організовано круглий стіл за участі представників ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти», спеціалістів КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м.Бахмут», учнів з особливими освітніми потребами, що є випускниками закладів загальної середньої освіти та їх батьками.

Професійне самовизначення - головне завдання підліткового віку, а для дітей з особливими освітніми потребами воно є важливою умовою подальшого розвитку і соціалізації в суспільстві. 

Директор КУ «ІРЦ м.Бахмут» Лариса Гайтина ознайомила старшокласників із складовими життєвого самовизначення, формулою вибору професії, разом з учнями проаналізувала оголошення, присвячені працевлаштуванню.

Практичний психолог КУ «ІРЦ м.Бахмут» Наталя Дорошенко надала підтримку у визначенні особистих мотивів для вибору професії. 

Майстер виробничого навчання ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» Микола Адаменко ознайомив учнів з переліком професій, які є актуальними зараз на ринку праці і доступними для підлітків зазначеної категорії.

Лікар-невролог Маргарита Гінтер відповіла на питання батьків щодо особливостей проходження медичного огляду дітьми з особливими потребами для зарахування в заклади професійно-технічної освіти міста.

Батьки дітей дійшли висновку, що сумісна діяльність з педагогами та фахівцями допоможе кожній дитині розкрити її здібності, стимулюватиме її ентузіазм та прагнення до самореалізації. Тож, бажаємо нашим випускникам, щоб мрії про майбутню професію здійснились!

Фахівцями комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут»  було організовано круглий стіл20190328_140042Фахівцями комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут»  було організовано круглий стілФахівцями комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут»  було організовано круглий стілФахівцями комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут»  було організовано круглий стіл

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально