Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 18 гостей.

Урядовий портал

Конкурсна пізнавальна програма до Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови»

Переглядів: 9691
22.02.2012 - 12:16

Кожен громадянин будь-якої країни відчуває свою причетність до свого народу, до своєї мови. Створена на світанку людської історії,  вона розвивається, живе в народі. На сьогодні кількість живих мов на земній кулі – близько 7000;  мова, яку знають найбільше людей як другу (нерідну) – англійська;  найбільша кількість мов існує на території держави Папуа Нова Гвінея – 820 мов.

Про це та інше цікаве дізналися 21 лютого учасники конкурсної пізнавальної програми до  Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови», що була підготовлена та проведена в КЗ «АМНД» сумісно з філією № 4 ЦБС,  де діти ознайомилися з тематичною виставкою.  Потім дві команди «Україночки» та «Калинонька» змагалися в знанні державної мови: перекладали з російської на українську назви предметів та явищ, проявляли свій акторський талант в постановці українських усмішок, згадали українські народні ігри з примовками.  Всі разом розмірковували про те, чому в школі ми вивчаємо українську мову, а розмовляємо російською та з відповідальністю віднеслися до вирішення цієї проблеми: потрібно було на дошку записати всі можливі варіанти заохочення дітей до вивчення державної мови. Багато корисних порад можна було б примінити в житті.

Подарунком для всіх учасників програми став кумедний мультфільм «Три паньки».

Всі зрозуміли, що в кожної людини є  її мова, сама  найрідніша та наймиліша на Землі, якою б кумедною та незрозумілою вона здавалася б іншим. Для нас найкрасивіша – українська.

«...Об’єднує нас мова українська
І з нею ми ускрізь одна сім’я.
Ласкавість слів і кришталева дзвінкість –
Це України нашої ім’я...»

Конкурсна пізнавальна програма до Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови»Конкурсна пізнавальна програма до Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови»Конкурсна пізнавальна програма до Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови»Конкурсна пізнавальна програма до Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови»Конкурсна пізнавальна програма до Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови»Конкурсна пізнавальна програма до Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови»Конкурсна пізнавальна програма до Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови»Конкурсна пізнавальна програма до Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови»Конкурсна пізнавальна програма до Міжнародного дня рідної мови «Течуть слова в дзвінкий кришталь моєї мови»

Останні статті на сайті