Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

Школа мистецтв м.Артемівська

Чемпіонат області з дзюдо

Переглядів: 2033
28.01.2020 - 07:39

25 січня у СОК «Енергетик» у м. Миколаївці відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2005 р.н, 2007-2008 р.н, 2009-2010 р.н. Боротьба пройшла на трьох татамі, близько 320 спортсменів з 16 міст і районів Донецької та Луганської областей змагалися за право бути найсильнішими.

Команду м. Бахмута представляло 12 дзюдоїстів, вихованців КДЮСШ №1 тренера Давида Осипяна. Призерами змагань у своїх категоріях стали п'ятеро спортсменів. 1 місце посіла Васильєва Вікторія, срібними призерами стали Гончарова Анастасія та Сопільник Севастьян, а бронзові нагороди вибороли Риндя Андрій та Кляхін Кирил.

У загальному заліку за трьома віковим групам:

 1) м. Слов'янськ, 2) Бахмутський р-он,3) м. Покровськ:

Вітаємо Бахмутських спортсменів та бажаємо нових перемог!

25 січня у СОК «Енергетик» у м. Миколаївці відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат25 січня у СОК «Енергетик» у м. Миколаївці відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат25 січня у СОК «Енергетик» у м. Миколаївці відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат25 січня у СОК «Енергетик» у м. Миколаївці відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат25 січня у СОК «Енергетик» у м. Миколаївці відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат

Останні статті на сайті