Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 2002
02.04.2020 - 13:40

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради

Станом на 2 квітня 2020 року

Охорона здоров’я.
За минулу добу на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади нових випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано.

Під спостереженням сімейних лікарів, на самоізоляції продовжують перебувати 46 мешканців міста. Закінчився термін самоізоляції у 45 осіб.

Розпорядженням міського голови з бюджету Бахмутської ОТГ на придбання лікарських засобів та товарів медичного призначення  додатково виділено 500,0 тис.грн.

На сьогодні медичні заклади громади працюють в штатному режимі, відповідно до затверджених нормативних документів.

Міське господарство.
Продовжується робота з дезінфекції тротуарів, парків, скверів, прибудинкових територій та територій, прилеглих до торгових комплексів. На сьогодні продезінфіковано 469 будинків, 1346 під’їздів, 148 ліфтів.

Мешканці ОСББ за власні кошти наймають приватні організації, які виконують роботи з дезінфекції. Роботи також проводяться і в старостинських округах Бахмутської громади. ОСК «Прогрес» (Опитненський старостинський округ) сьогодні дезінфікує багатоквартирні житлові будинки у селищі Ягідне.

Торгівля.
Тривають щоденні рейди з перевірки дотримання правил карантину на об’єктах торгівлі та виконання дезінфікуючих заходів у торгівельних приміщеннях. За останню добу перевірено 16 таких об’єктів, в тому числі: 1 поштове відділення, 5 аптек, 10 магазинів.

Суб’єкти господарювання попереджені про обов’язкове виконання умов дотримання персоналом правил безпеки та відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Персонал працює у масках та гумових рукавичках, планово виконується обробка торгових поверхонь та підлоги спеціальними деззасобами.

Відвідувачів попереджають про дотримання дистанції між покупцями  та обмеження кількості людей, шляхом розміщення відповідних табличок/інформацій на вході.

Соціальна сфера.

З метою забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення, Управлінням праці та соціального захисту населення у період карантину підготовлені списки осіб, які потенційно потребують допомоги шляхом надання продуктових наборів. Це мешканці громади з числа одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, віком понад 80 років та особи з інвалідністю, які мешкають на території Бахмутської ОТГ. Кількість таких мешканців становить 2619 осіб.

Освіта.
Управлінням освіти Бахмутської міської ради» з 01.04.2020 до 31.05.2020 року розпочато прийом заяв про зарахування дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти, до території обслуговування якого ви належите за місцем проживання. Заяви приймаються в електронному вигляді на порталі «Інформаційна система управління освітою» у розділі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (school.isuo.org)

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину, отримання медичної довідки за формою №086-1/0 в амбулаторіях КНП «ЦПМД м.Бахмута» тимчасово обмежено.

Після закінчення обмежувальних заходів та стабілізації ситуації, прийом відповідних паперових документів для зарахування дітей до 1 класу буде поновлено.

Бахмутська міська рада закликає всіх мешканців громади реально оцінити ризики поширення небезпечної хвороби, залишатись вдома на самоізоляції, дотримуватись особистої гігієни та правил поводження в публічних місцях. Бережіть себе і свою родину!

Останні статті на сайті