Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Надання житлових субсидій з 01 травня 2020 року

Переглядів: 2846
08.05.2020 - 12:36
Надання житлових субсидій з 01 травня 2020 року

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради інформує.

З урахуванням постанови Кабінету Міністрів України № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», якою врегульовано окремі питання надання населенню житлових субсидій в період карантину, пов’язаного з пандемією коронавірусної інфекції, призначення житлової субсидії на наступний неопалювальний період з 01 травня 2020 року,  усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019-2020 років буде проведено в автоматичному режимі без звернення громадян.

Кому всеж-таки потрібно повторно звернутися з документами?

Повторно заяву та декларацію необхідно надати громадянам, якщо:

 • в опалювальний сезон розмір плати за житлово-комунальні послуги, внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування не перевищує обсягу обов’язкового відсотка платежу (тобто субсидію не було призначено по доходах);
 • відбулися зміни у складі зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім’ї члена домогосподарства;
 • пенсіонер став непрацюючим, а розрахунок житлової субсидії проводився з урахуванням отриманої заробітної плати (звільнення відбулося до грудня 2019 року);
 • ви є непрацездатною непрацюючою особою, яка проживає сама та має право на призначення житлової субсидії на понаднормову площу житла (крім осіб, які вже отримують житлову субсидію на понаднормову площу житла за рішенням комісії).

Також необхідно надати заяву та декларацію до Управління громадянам, які:

 • претендують на отримання субсидії вперше;
 • були звільнені з роботи в період карантину відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України (зміни в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідація, реорганізація, банкрутство або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників) і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні.

Обставини, про які необхідно повідомити Управління

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані протягом 30 календарних днів поінформувати Управління про виникнення обставин, зокрема щодо/якщо:

 • зміни соціального статусу членів домогосподарства;
 • зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;
 • зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;
 • зміни переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;
 • зміни управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;
 • будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у власності транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда і причепа);
 • будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.

Як з травня отримати субсидію у готівковій формі

Громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні у грошовій безготівковій формі та не мають заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг станом на 01 травня 2020 року і бажають отримувати житлову субсидію на наступний строк у грошовій готівковій формі, необхідно надати до Управління реквізити банківського рахунку.

Як в травні оплачувати комунальні платежі

Починаючи з 01.02.2019 відсутнє поняття обов’язкового платежу.

Комунальні платежі в травні, як і в інші місяці, потрібно сплачувати в повному обсязі згідно квитанцій, отриманих від підприємств, які надають житлово-комунальні послуги.

У разі призначення субсидії на неопалювальний період 2020 року, тобто з 1 травня 2020 здійснення виплати коштів житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також субсидії на придбання скрапленого газу, твердого побутового палива у готівковій формі буде провадитися через відділення уповноважених банків, а для непрацездатних осіб через відділення Укрпошти за місцем проживання одержувачів.

Для тих домогосподарств, які отримують субсидію у грошовій безготівковій формі - через відділення АТ «Ощадбанк».

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитих житлово-комунальних послуг з урахуванням суми житлової субсидії, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої їм готівкою.

Виплата призначеної на неопалювальний період субсидії у готівковій формі буде проводитися наприкінці кожного місяця починаючи з травня 2020 року.

Коли можна буде отримати повідомлення щодо призначення житлової субсидії з травня 2020 року

Повідомлення про призначення або про відмову у призначенні житлової субсидії на період з 01.05.2020 по 30.09.2020 будуть видані на початку червня 2020 року через голів ОСББ, квартальних комітетів за місцем реєстрації або в єдиній приймальні Управлінні. Інформацію щодо призначення/непризначення житлової субсидії можна отримати, звернувшись за телефонами «гарячої лінії», без відвідування Управління.

Яким чином можливо звернутися до Управління

На період дії карантину повідомити про зміни та  надати документи можливо за допомогою:

 • відділень  ПАТ «Укрпошта»;
 • з використанням засобів комунікації-електронна пошта: upszn@bahmutrada.gov.ua;
 • скриньки, встановленої на 1-му поверсі Управління за адресою: вул. Б.Горбатова, 57.

Всю необхідну інформацію стосовно призначення і виплати житлових субсидій можна отримати, звернувшись до Управління за телефонами «гарячої лінії»:

 • (0627) 44 64 02;
 • 099 713 39 80;
 • 099 713 42 50

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально