Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

 Краеведческий музей г. Артемовск

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 1669
09.06.2020 - 12:07

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 09 червня 2020 року

До уваги жителів громади!

У зв’язку із ускладненням епідситуації щодо коронавірусної інфекції у    м. Слов’янську рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 5 червня 2020 року вирішено відтермінувати запровадження послаблення протиепідемічних заходів, введення яких було передбачено пунктом 4 Постанови  КМУ від 20 травня 2020 року №392 з 01, 05 червня 2020 року.

З метою недопущення розповсюдження захворюваності на COVID-19, обласна комісія вирішила тимчасово припинити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, а також перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому) з м.Слов’янськ до покращення епідеміологічної ситуації, крім випадків здійснення транзитних перевезень пасажирів, з забороною посадки пасажирів на території м. Слов’янськ.

Охорона здоров’я

За вихідні дні на території Бахмутської ОТГ зареєстровано 2 випадки захворювання на COVID-19. Один із захворівши – жінка, перебуває на амбулаторному лікуванні під динамічним спостереженням сімейного лікаря.

Таким чином загальна чисельність інфікованих від першого встановленого випадку складає 12 осіб. 

На самоізоляції знаходиться 5мешканців, які повернулися із-за кордону.

Освіта

Відповідно до Протоколу №14 від 5 червня 2020 року місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийнято рішення відновити роботу дитячих дошкільних закладів Бахмутської ОТГ з 10 червня 2020 року.

На сьогодні всі дитячі садочки відповідають встановленим протиепідемічним вимогам. Закуплені інфрачервоні безконтактні термометри для проведення температурного скринінгу, захисні маски, антисептики та паперові рушники.

Бахмутська міська рада звертається до батьків з проханням спостерігати за станом здоров’я своїх дітей, які відвідуватимуть дошкільну установу. В свою чергу, керівництво ДНЗ буде проводити дослідження персоналу, працюючого у дитячому закладі.

Міське господарство

Працівниками комунальних підприємств Бахмутської ОТГ один раз на тиждень продовжується санітарна обробка під’їздів багатоповерхових будинків.

Соціальний захист

 Фахівцями Бахмутського міського центру соціальних служб за місцем проживання відвідано 6 родин, які перебувають на профілактичному обліку та опинились у складних життєвих обставинах.

В умовах впроваджених карантинних обмежень фахівцями Управління молодіжної політики продовжується другий етап надання допомоги у вигляді продуктових наборів багатодітним сім’ям, яких перебувають на обліку в службі у справах дітей. За рахунок субвенції з обласного бюджету таку допомогу отримають 233 дитини з 73 сімей.

До відома громадян!

 Міністерство освіти і науки спільно з Групою Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна та Посольством Швейцарії в Україні забезпечать пункти проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ необхідними засобами захисту: медичними масками, безконтактними термометрами, дезінфікуючими засобами та захистом для медиків.

З 9 червня розпочнеться доставка засобів захисту до обласних державних адміністрацій, а звідти – до пунктів проведення тестування та іспитів. До 25 червня – дня проведення першого ЗНО – засоби захисту будуть у місцях проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ.

Перед початком тестування та іспитів в учасників та залучених осіб вимірюватимуть температуру та оцінюватимуть наявність респіраторних захворювань. До ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ допускатимуть осіб з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Шановні жителі громади! Попри пом'якшення карантину Бахмутська міська рада закликає не нехтувати засобами індивідуального захисту, масками, респіраторами, антисептиками.

Для збереження свого здоров’я та своєї родини необхідно дотримуватись соціальної дистанції та всіх протиепідемічних правил.

Останні статті на сайті