Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Урядовий портал

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 1619
12.06.2020 - 11:58

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 12 червня 2020 року

Охорона здоров’я

На території Бахмутської ОТГ випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано.

Загальна чисельність інфікованих в Бахмутській ОТГ від першого встановленого випадку залишається без змін. 

На самоізоляції знаходиться 4 мешканця, які повернулися із-за кордону.

Соціальний захист

Управлінням праці та соціального захисту населення продовжується призначення допомоги фізичним особам-підприємцям, які мають дітей віком до 10 років.

Спеціалістами Управління прийнято 91 звернення від фізичних осіб-підприємців. 45 заяв подано в електронній формі. На сьогодні зазначену допомогу призначено 81 ФОП на 99 дітей.

В умовах послаблення карантинних заходів продовжується робота Мобільного офісу для надання соціальних, адміністративних та інших послуг на території Бахмутської ОТГ. 9, 10 червня спеціалістами було проведено прийом громадян в Іванівському старостинському окрузі.

Освіта

Станом на ранок в закладах дошкільної освіти громади працюють 116 груп, в яких перебуває 947 дітлахів (це 31% від загальної кількості малюків, що відвідують установи). Після проведення температурного скринінгу всі діти залишилися у дитячих садках. У зв’язку із спекою, вихованці перебувають на свіжому повітрі тільки зранку. Для підтримання імунітету та оздоровлення в літній період вихованці закладів додатково отримують натуральні соки.

За рішенням місцевої комісії з питань ТБ і НС для проведення незалежного зовнішнього оцінювання та вступних випробувань на території Бахмутської ОТГ будуть створені групи з моніторингу дотримання рекомендацій щодо протиепідемічних заходів у складі представників Управління освіти, Бахмутської районного управління ГУ Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру МОЗ України.

Торгівля

За рішенням місцевої комісії з питань ТБ і НС № 15 від 10.06.2020 з 10 червня 2020 року дозволена діяльність закладів харчування, розташованих на території Бахмутської ОТГ, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів:

- дотримання відстані не менше ніж 1,5 метри між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш ніж чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), за умови, що субєкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів;

- забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок.

Бахмутська міська рада звертається до жителів і гостей громади з проханням обов’язкового додержання встановлених вимог.

Культура

За рішенням місцевої комісії з питань ТБ і НС № 15 від 10.06.2020 з 10 червня 2020 року дозволена діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв.метрах площі приміщення.

Детальніше з протоколом місцевої комісії з питань техногенно-екологісної безпеки і надзвичайних ситуацій № 15 від 10.06.2020 можна ознайомитися за посиланням: http://artemrada.gov.ua/news/26674 

До відома населення! В найближчий час Уряд не планує змінювати систему управління карантинними заходами в Україні і відмовлятися від адаптивного карантину. Але, у разі суттєвого зростання захворюваності в більше ніж 10 областях, карантин може бути посилений по всій країні.

Шановна громада! Після пом'якшення карантинних обмежень коронавірусна хвороба нікуди не поділася, тому кожен з нас несе особисту відповідальність за своє здоров'я. Бахмутська міська рада наполегливо рекомендує не наражатися на небезпеку і не ставити під загрозу своє життя й життя своїх близьких. Закликаємо дотримуватися всіх рекомендацій: використовувати маски, тримати соціальну дистанцію та частіше мити руки.

Останні статті на сайті