Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Переглядів: 486
17.06.2020 - 08:50
Повідомлення   про оприлюднення  проекту містобудівної  документації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» розпочато процедуру громадського обговорення проекту містобудівної документації - Детальний  план території по вулиці Калинова у селі Покровське Бахмутського району Донецької області (кадастровий номер 1420987500:03:000:0157) для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування виробництва  гіпсового в’яжучого  (потужність 60 тис. тн. на рік)  з  17 червня  2020 року та яке  триватиме до 17 липня  2020 року (включно).

Мета розробки: визначення функціонального призначення та  параметрів забудови земельної ділянки з метою розміщення об’єкту будівництва, визначення планувальних обмежень  використання території  згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа місцевого планування: Бахмутська міська рада.

Підстава розроблення - рішення Бахмутської міської ради  від 23.10.2019 №6/134-2698

Замовник розробки: Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради.

Розробник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Геоспектр-7», код ЄДРПОУ 40485820.

Ознайомитися з проектом містобудівної документації та  Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Управлінні муніципального розвитку Бахмутської міської ради (щоденно, крім суботи та неділі, з 9 по 16 год, перерва з 12 по 13 год) або на офіційному веб-сайті Бахмутської міської ради (http://arh.bahmutrada.gov.ua/).

Зауваження і пропозиції до проекту містобудівної документації  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються в письмовій формі до Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради (вул. Миру, 44, м. Бахмут, Донецька область, 84500) або на електронну адресу: arh.umr@bahmutrada.gov.ua.

Відповідальна особа: в.о. начальника відділу архітектури  і містобудування Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради - Данилюк Алла Василівна (моб. тел.(095) 312 80 06).

Усі зауваження і пропозиції до проекту містобудівної документації  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим  підписом.  Юридичні  особи  подають  пропозиції  із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи, анонімні пропозиції не розглядаються.

За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє, в порядку визначеному законодавством.

Отримати додаткову інформацію можна за адресою: Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради, вул. Миру, 44, м. Бахмут, Донецька область, 84500, або за тел. (06274) 4-02-55.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів з дня розміщення оголошення на сайті.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Додатки:

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально