Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Заходи щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції

Переглядів: 1558
28.10.2020 - 16:11

Бахмутське районне управління ГУ ДПСС в Донецькій області повідомляє про ситуацію і прийнятих додаткових заходах щодо недопущення розповсюдження захворювань, викликаних коронавірусною інфекцією.

З перших днів ускладнення ситуації організований моніторинг за епідеміологічною обстановкою, забезпечений контроль за роботою підприємств торгівлі, ринків, загальноосвітніх закладів в умовах дії карантину.

З моменту отримання інформації про поширення короновірусної інфекції підприємцям були надані рекомендації про необхідність суворого дотримання протиепідемічних правил при торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на період дії карантину, спрямованих на запобігання розповсюдження хвороби.

Усього з початку карантину проведено 65 перевірок з приводу дотримання санітарно – протиепідемічних  вимог в період карантину ( COVID -19), у тому числі у закладах освіти 21, підприємствах торгівлі 3, на ринках 41.  В складі комісій за участю фахівців районного управління проведено 255 відвідувань підприємств торгівлі та громадського харчування.

Триває проведення комплексу необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів щодо підтримання санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території м. Бахмута відповідно до Рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій й сьогодні. Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 (зі змінами),  залежно від епідеміологічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно - територіальних  одиниць регіону територія Бахмутської міської ради на теперішній час віднесена до так званої «помаранчевої зони» епідемічної небезпеки поширення інфекції.

За останній місяць за участю фахівців Бахмутського районного управління ГУ ДПСС  в Донецькій області  в складі комісії Бахмутської міської ради, представників національної поліції були проведені 27 моніторингових відвідувань підприємств торгівлі та 21 перевірка навчальних закладів. Як показали перевірки, незважаючи на складну санітарно-епідеміологічну ситуацію, відмічається недостатня відповідальність працівників торгівлі за стан власного здоров’я та населення в цілому. Не завжди персонал забезпечений термометрами для щоденного вимірювання температури, в торгових залах не дотримується  соціальне дистанціювання, не вирішені питання централізованого збору та утилізації використаних засобів індивідуального захисту тощо.

За грубі порушення санітарних норм 3 підприємця  були оштрафовані.

Звертаємо Вашу вагу, що своєю поведінкою і дотриманням правил   безпеки ми можемо мінімізувати активність розповсюдження хвороби. Не нехтуйте правилами та засобами індивідуального захисту, адже від цього залежить не лише ваше життя, але й тих людей, хто з вами поруч. 

Будьте здорові!

Останні статті на сайті