10 грудня дистанційно відбулось чергове засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Було розглянуто наступні питання:
- Про сумісну роботу навчальних закладів з Бахмутським об’єднаним міським військовим комісаріатом щодо формування духовних цінностей українського патріота: почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, Української Держави, рідної землі.
- Про затвердження плану роботи Координаційної ради з питань патріотичного виховання молоді на 2021 рік.
Розглянувши питання щодо сумісної роботу навчальних закладів з Бахмутським об’єднаним міським військовим комісаріатом було вирішено залучати представників Бахмутського об’єднаного міського військового комісаріату до проведення спільних занять з питань військово-професійної орієнтації, до проведення заходів військово-патріотичного спрямування у закладах вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти розташованих на території Бахмутської міської ОТГ, а також розмістити матеріали щодо підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на інформаційних стендах закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти.
Члени координаційної ради надали пропозиції до включення їх до плану роботи координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді на 2021 рік.
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням