Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Донецька обласна державна адміністрація

У Бахмуті в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Масляна" пройшов міський відкритий турнір з міні-футболу серед колективів фізичної культури.

Переглядів: 863
12.04.2021 - 16:37

З 13 березня по 11 квітня у місті Бахмут пройшов міський відкритий турнір з міні-футболу. В змаганнях прийняло участь 7 кращих команд, турнір проходив по коловій системі. Команди показали великий рівень майстерності, жагу до перемоги, яскраву гру та незабутні емоції.

Переможцями турніру стала команда "Бахмут-Агро", друге місце посіла команда "Спартак", а третіми стала команда "Артспорт".

Всі фіналісти були нагороджені грамотами, медалями та командними цінними призами, кращі гравці також получили ціні призи.

Вітаємо чемпіонів!

У Бахмуті в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Масляна" пройшов міський відкритий турнір з міні-футболу серед колективів фізичної культури.У Бахмуті в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Масляна" пройшов міський відкритий турнір з міні-футболу серед колективів фізичної культури.У Бахмуті в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Масляна" пройшов міський відкритий турнір з міні-футболу серед колективів фізичної культури.У Бахмуті в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Масляна" пройшов міський відкритий турнір з міні-футболу серед колективів фізичної культури.У Бахмуті в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Масляна" пройшов міський відкритий турнір з міні-футболу серед колективів фізичної культури.У Бахмуті в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Масляна" пройшов міський відкритий турнір з міні-футболу серед колективів фізичної культури.У Бахмуті в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Масляна" пройшов міський відкритий турнір з міні-футболу серед колективів фізичної культури.У Бахмуті в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Масляна" пройшов міський відкритий турнір з міні-футболу серед колективів фізичної культури.

Останні статті на сайті