Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 39 гостей.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"

Переглядів: 5588
03.03.2014 - 08:46

28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок", метою якого було виявлення та подальший розвиток нових дарувань серед дітей молодшого та середнього віку, прищеплення зацікавленості до народної та естрадної музики, розкриття потенціальних можливостей учнів.

Конкурс проводився в трьох вікових категоріях від 7 до 14 років.

В концертному залі Школи мистецтв панувала атмосфера свята. 14 юних вокалістів разом зі своїми викладачами, батьками та друзями оплесками зустрічали один одного та підтримували під час виступів. Весь час з юними талантами були ведучі - учні вокально-хорового відділення Аніна Анна та Філатова Вероніка. Дуже яркими були виступи середньої вікової категорії. І місце отримали - Діброва Олександра 1 кл. (викл. Сидоренко С.І.) та Миронова Катерина 3 кл. (викл. Будаква І.В.). Під час оголошення результатів конкурсу всі раділи, бо кожен виконавець був нагороджений грамотою та солодким призом від організаторів конкурсу.

Всім учасникам конкурсу бажаємо творчих успіхів і плідного шляху на ниві мистецтва!

p28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"28 лютого в Школі мистецтв м. Артемівська поновив своє життя шкільний (відкритий) конкурс юних вокалістів "Крок до зірок"

Останні статті на сайті