У рамках місячника «Створи добро», оголошеного відділом освіти, в Соледарській школі №13 було проведено акцію «Щире серце», в якій взяли участь учні, батьки та вчителі. Мета акції - збір коштів для організації безкоштовного харчування дітей-переселенців, які навчаються у школі.
Протягом дня ярмарок працював на подвір’ї школи. Учні разом з батьками приготували різноманітні смаколики та поробки, зроблені своїми руками. Кожен клас організував своє місце розпродажу товару. Настрій учасників акції підтримувала весела музика. Учні початкової та середньої навчальної ланки із задоволенням робили покупки та, пританцьовуючи, ділилися своїми враженнями. Креативно підійшли до акції учні 10-их класів, черга до їхнього торгового місця з часом лише збільшувалась. Члени самоврядування проявили себе активними учасниками розпродажу товарів. Вдягнені в одному стилі, вони ходили по подвір’ю з розносами, на яких були різноманітні солодощі та випічка.
Організатори були вражені, наскільки всі учасники ярмарку пройнялися благородною метою заходу - допомогти дітям переселенцям, які живуть та навчаються в нашому місті. Таким чином, загальне бажання допомогти тим, хто цього потребує, вже вкотре об’єднало усіх небайдужих. Адже для того, щоб зробити добру справу, потрібно тільки захотіти!
Останні статті на сайті
- Щомісячна грошова виплата за заслуги перед Батьківщиною
- Тепловий стрес, його симптоми та заходи щодо запобігання тепловому стресу
- На які підакцизні товари встановлюють максимальні роздрібні ціни?
- Наслідки неоформлених трудових відносин
- До уваги платників податків!
- Який порядок отримання малолітньою дитиною (до 14 років) документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків?
- Які пільги із сплати земельного податку мають фізичні особи?
- Вплив спеки на безпеку праці: що таке тепловий стрес?
- Пам'ятка “ Щодо заборони спалювання стерні та сухої рослинності ”
- Проведення аудиту трудової книжки перед оцифруванням