Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниПрограма  «місцевих стимулів» для медичних  працівників на території  Артемівської  міської ради на 2012-2017 роки


Конкурс на посади керівників закладів культури

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 12 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Шукаю друга
Просмотров: 186
19 Травень, 2017 - 10:49
Шукаю друга

Під час участі в Українсько-Литовському проекті «На шляху до змін» учні та педагоги Бахмутського НВК №11 відвідали дивовижні та захоплюючі міста Вільнюс та Алітус.

Щиро та гостинно відчинили свої двері школи європейської країни. Литовські педагоги та учні познайомили своїх українських колег та однолітків з системою та особливостями своєї системи освіти. Усі учасники проекту майже поріднилися, тому педагоги НВК запропонували налагодити листування між Бахмутським НВК №11 та школою Шалтіню Алітуса, міста на півдні Литви, невеличкого та мальовничого, яке потопає у квітах. Отже, приїхавши додому, учасники проекту разом з іншими учнями НВК написали більше 200 листів учням школи Алітуса. Усі з нетерпінням чекали на відповіді. Та ось у травневі дні довге очікування було нагороджено. До школи прибув великий пакунок з листами! Деякі з них були призначені конкретним учням, деякі – просто з позначкою «шукаю друга». Усі листи дійшли до адресатів і вихованці НВК вже готують відповіді, щоб продовжити листування. Ми дуже раді можливості спілкуватися з учнями європейської країни, знайти друзів та допомогти литовським дітям вивчити російську мову та дізнатися більше про Україну.

Шукаю другаШукаю другаШукаю другаШукаю друга

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально